CPR15R6800JE10
MFR.Part #
CPR15R6800JE10
JLCPCB Part #
C1485757
Description
-65℃~+275℃ 15W 680mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS