Y14558K66000F9W
MFR.Part #
Y14558K66000F9W
JLCPCB Part #
C4027081
Description
-55℃~+150℃ 200mW 8.66kΩ ±1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS