CPR15820R0JE10
MFR.Part #
CPR15820R0JE10
JLCPCB Part #
C3558068
Description
-65℃~+225℃ 15W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS