CPR1582R00JE10
MFR.Part #
CPR1582R00JE10
JLCPCB Part #
C1486553
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 15W 82Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS