CPR154R300JE10
MFR.Part #
CPR154R300JE10
JLCPCB Part #
C1486030
Description
-65℃~+275℃ 15W 4.3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS