H44K75BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H44K75BZA
JLCPCB Part #
C1409492
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS