TWW10J820E
MFR.Part #
TWW10J820E
JLCPCB Part #
C2646873
Description
-55℃~+275℃ 10W 820Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS