CPR15200R0KE10
MFR.Part #
CPR15200R0KE10
JLCPCB Part #
C1485173
Description
-65℃~+225℃ 15W 200Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS