CPR1514R00KE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR1514R00KE10
JLCPCB Part #
C1485195
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 14Ω 15W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS