MJ7502FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ7502FE-R52
JLCPCB Part #
C19372727
Package
Plugin
Description
125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS