CPR10R1500KE10
MFR.Part #
CPR10R1500KE10
JLCPCB Part #
C1486313
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 150mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS