CPR20R1500KE10
MFR.Part #
CPR20R1500KE10
JLCPCB Part #
C1486298
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 20W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS