CPR10680R0KE10
MFR.Part #
CPR10680R0KE10
JLCPCB Part #
C1485217
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 10W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS