597D108X9004E2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
597D108X9004E2T
JLCPCB Part #
C4988161
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 20mΩ 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS