CPR102R000JF10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR102R000JF10
Description
-65℃~+275℃ 10W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS