CPR0727R00KE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR0727R00KE10
JLCPCB Part #
C1486026
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 27Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS