CPR058R200KE14
MFR.Part #
CPR058R200KE14
JLCPCB Part #
C1479358
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 5W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS