CPR056R200KE14
MFR.Part #
CPR056R200KE14
JLCPCB Part #
C1479366
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 5W 6.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS