CPR0568R00JE31
MFR.Part #
CPR0568R00JE31
JLCPCB Part #
C1430395
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 5W 68Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS