CPR052R200KE31
MFR.Part #
CPR052R200KE31
JLCPCB Part #
C1430619
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS