CMF60357R00FKEK
MFR.Part #
CMF60357R00FKEK
JLCPCB Part #
C1423911
Description
-55℃~+175℃ 1W 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS