CPR051R500KE14
MFR.Part #
CPR051R500KE14
JLCPCB Part #
C1479424
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS