BZD17C20P-E3-18
MFR.Part #
BZD17C20P-E3-18
JLCPCB Part #
C7092848
Description
1 Independent 18.8V~21.2V 1uA@15V 20V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS