CPR0515R00KE14
MFR.Part #
CPR0515R00KE14
JLCPCB Part #
C1481654
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS