Y1453538R964A9L
MFR.Part #
Y1453538R964A9L
JLCPCB Part #
C1493045
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 538.964Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS