CPR0512R00KE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR0512R00KE14
JLCPCB Part #
C1481759
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 12Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS