RN55E2743BR36
MFR.Part #
RN55E2743BR36
JLCPCB Part #
C1787130
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors