CPR0512R00JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR0512R00JE14
Description
-65℃~+275℃ 12Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS