CPR03620R0JE31
MFR.Part #
CPR03620R0JE31
JLCPCB Part #
C1430591
Description
-65℃~+225℃ 3W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS