HL10006Z2R000JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL10006Z2R000JJ
Description
100W 2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance