CPR031R800JE31
MFR.Part #
CPR031R800JE31
JLCPCB Part #
C1430381
Description
-65℃~+275℃ 1.8Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS