CPR0313R00JE14
MFR.Part #
CPR0313R00JE14
JLCPCB Part #
C1481718
Description
-65℃~+275℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS