SUP85N15-21-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUP85N15-21-E3
JLCPCB Part #
C499491
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110nC@10V 150V 21mΩ@10V 220pF 300W 4.75nF 4V 85A TO-220AB-3 MOSFETs ROHS