CPL15R0900FE14
MFR.Part #
CPL15R0900FE14
JLCPCB Part #
C1496527
Description
-65℃~+275℃ 15W 90MΩ Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS