TNPU120669K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU120669K8BZEN00
JLCPCB Part #
C4137663
Description
-55℃~+125℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS