CPL15R0600JE14
MFR.Part #
CPL15R0600JE14
JLCPCB Part #
C1494316
Description
-65℃~+275℃ 15W 60MΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS