Y002372R0000V9L
MFR.Part #
Y002372R0000V9L
JLCPCB Part #
C1494608
Description
-55℃~+125℃ 72Ω 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS