Y162819R0000C9W
MFR.Part #
Y162819R0000C9W
JLCPCB Part #
C4149730
Description
-55℃~+150℃ 19Ω 750mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS