YR1B34K8CC
MFR.Part #
YR1B34K8CC
JLCPCB Part #
C1401041
Description
-65℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS