CPCF053K900KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCF053K900KE66
Description
-65℃~+225℃ 3.9kΩ 5W Metal Film Resistors ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS