CP00224R700JB143
MFR.Part #
CP00224R700JB143
JLCPCB Part #
C1489891
Description
-65℃~+275℃ 22W 4.7Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors