Y14538K53300V9L
MFR.Part #
Y14538K53300V9L
JLCPCB Part #
C1488307
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8.533kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS