CP0020750R0JE66
MFR.Part #
CP0020750R0JE66
JLCPCB Part #
C19304204
Description
-65℃~+225℃ 20W 750Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS