RN55D5600FRE6
MFR.Part #
RN55D5600FRE6
JLCPCB Part #
C3553232
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors