CP00202R200KE66
MFR.Part #
CP00202R200KE66
JLCPCB Part #
C19434332
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 20W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS