CP00202R000KE66
MFR.Part #
CP00202R000KE66
JLCPCB Part #
C19486463
Description
-65℃~+275℃ 20W 2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS