CP00201R000KE14
MFR.Part #
CP00201R000KE14
JLCPCB Part #
C3466378
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 20W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS