YR1B97R6CC
MFR.Part #
YR1B97R6CC
JLCPCB Part #
C1401002
Description
-65℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS