CP0015R1500KE66
MFR.Part #
CP0015R1500KE66
JLCPCB Part #
C19398672
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 15W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS