CP00151K600KE66
MFR.Part #
CP00151K600KE66
JLCPCB Part #
C19568547
Description
-65℃~+225℃ 1.6kΩ 15W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS